Sık SorulanlarHasta Yorumları

Varis Tedavisi Olan Hasta Yorumları

Aycan Ocak
Aycan Ocak 04.05.2017

Ben Ankara’nın bir ilçesinde yasıyorum.Rengin hanımı eşim internet araştırmaları sonucu tesadüfen buldu.Kendisine çok korkarak tereddütle gittim,bir dinler çıkarım ne kaybedeceğim ki diye düşünüyordum.

Aycan Ocak

Çünkü daha önce bir lazer tedavisi olmuştum .Hem tedavi hem sonuç çok üzücüydü ve varislerimde geçmemişti. Ama Rengin hanımın güler yüzü, tatlı dili, şefkatli dokunuşu beni tadavi olmaya ikna etti ve süreç başladı. Başlayalı üç ay oldu ve daha şimdiden çok mutluyum.Varislerim henüz tamamıyla bitmedi ama beni bu yaz rahatlıkla etek giyip mutlu edecek kadar azaldı.

Her fırsatta eşime ve kendisine dua ediyorum. Bu arada bütün bu aşamalarda bizi güler yüzü ve o insanın içini rahatlatan tatlı ses tonuyla karşılayan, her soruma bıkmadan usanmadan cevap veren,istediğim zaman çekinmeden kendisini arama rahatlığını bana veren ve bize maddi manevi yardım eden Safiye hanıma da sonsuz teşekkürler. Sağlık sektörünün sizin gibi güleryüzlü insanlara ihtiyacı var zira insan tedaviden önce sakinleşmeye ve değerli hissetmeye ihtiyaç duyuyor. Sevgiler...

Ufuk Üniversitesi Cad. Farilya Bussines Center, No:8, Kat:14, Ofis:68, Çukurambar, Çankaya
uzm. dr. rengin türkgülerUzm. Dr. Rengin TürkgülerRadyoloji Uzmanı
0532 385 31930312 224 1314