Sık SorulanlarHasta Yorumları

Varis Tedavisi Hasta Yorumları

Aytekin Ergin - İzmit - Kocaeli
Aytekin Ergin - İzmit - Kocaeli 30.05.2017

Varis Tedavisi için farklı farklı doktorlara gitmeme rağmen, hiçbirinden tedavi olma kararı ile ayrılmadım, taki Ankara'ya Dr. Rengin Hanım'a gelene kadar. Gerek kendisi gerek Safiye hanım ve diğer çalışma arkadaşlarının verdiği güven daha ilk dakikadan itibaren insanın içindeki kararsızlığı ortadan kaldırıyor.

Aytekin Ergin - İzmit - Kocaeli

Varis Tedavisi için farklı farklı doktorlara gitmeme rağmen, hiçbirinden tedavi olma kararı ile ayrılmadım, taki Ankara'ya Dr. Rengin Hanım'a gelene kadar. Gerek kendisi gerek Safiye hanım ve diğer çalışma arkadaşlarının verdiği güven daha ilk dakikadan itibaren insanın içindeki kararsızlığı ortadan kaldırıyor. Dr. Rengni Hanım'ı ve uyguladığı tedavi yöntemlerini, örnek uygulamaları dinledikten sonra 15 dakika gibi bir süre içinde tedavi olmaya karar verdim. 

6 Ay gibi kısa bir süreçte ağrısız, sızısız bir şekilde yıllardır sıkıtısını çektiğim varislerimden kurtuldum. Bunun için de sadece 3 seaslık tedavi ve 1 kez kontrol sürecinden geçtim. 

Bu süreçte bana destek olduğu ve yol gösterdiği için Dr. Rengin Hanım'a, Safiye hanım'a ve diğer çalışma arkadaşlarına müteşekkirim. Bundan sonra tanıdığım ve varis problemi olan herkese kendilerini şiddetle tavsiye edeceğim. Tekrar tekrar çok teşekkürler. Aytekin Ergin İzmit - Kocaeli

Ufuk Üniversitesi Cad. Farilya Bussines Center, No:8, Kat:14, Ofis:68, Çukurambar, Çankaya
uzm. dr. rengin türkgülerUzm. Dr. Rengin TürkgülerRadyoloji Uzmanı
0532 385 3193 0312 224 1314