Sık SorulanlarHasta Yorumları

Varis Tedavisi Hasta Yorumları

Emboli riskinden kurtuldum
Emboli riskinden kurtuldum 26.05.2017

2016 yazında bacağımda yan bağ sakatlığı oluştu ve sonrasında hatalı tedaviler neticesinde sol bacağımda toplardamar tıkanıklığı oluştu. Kalp damar cerrahları ilaç alıp , iyileşmeyi de zamana bırakmamı söylerken bir arkadaşımın tavsiyesi ile Rengin hanıma başvurdum. İlk geldiğim andan itibaren Rengin hem pratik hem bilimsel yaklaşımları ve yönlendirmeleriyle çok şükür kısa sürede önce emboli riskinden kurtuldum ; sonrasında da damarlarım büyük oranda açıldı. Dahası bu tedavi sürecinde gereksiz dozda ilaç da kullanmadım. Gösterdiği yaklaşımdan , gerekli/gereksiz :) her türlü sorumu sabırla ve güler yüzle, içtenlikle cevaplamasından ötürü kendisine ne kadar teşekkür etsem az. Rengin hanım gibi , insanın hayat kalitesini artırmaya , bunu sağlamak için farklı farklı alanlarda uzmanlığını geliştirmeye gayret eden başarılı doktorların ülkemizde çoğalmasını diliyorum. Rengin hanım , umarım başarılarınız hep daim olur ve tavsiyeleriniz , yönlendirmeniz ve tedavileriniz daha nice hastanın şifa bulmasına vesile olur. ULUÇ İÇÖZ (DVT hastası)

Emboli riskinden kurtuldum

2016 yazında bacağımda yan bağ sakatlığı oluştu ve sonrasında hatalı tedaviler neticesinde sol bacağımda toplardamar tıkanıklığı oluştu. Kalp damar cerrahları ilaç alıp , iyileşmeyi de zamana bırakmamı söylerken bir arkadaşımın tavsiyesi ile Rengin hanıma başvurdum. İlk geldiğim andan itibaren Rengin hem pratik hem bilimsel yaklaşımları ve yönlendirmeleriyle çok şükür kısa sürede önce emboli riskinden kurtuldum  ; sonrasında da damarlarım büyük oranda açıldı. Dahası bu tedavi sürecinde gereksiz dozda ilaç da kullanmadım. Gösterdiği yaklaşımdan , gerekli/gereksiz :) her türlü sorumu sabırla ve güler yüzle, içtenlikle cevaplamasından ötürü kendisine ne kadar teşekkür etsem az.

Rengin hanım gibi , insanın hayat kalitesini artırmaya , bunu sağlamak için farklı farklı alanlarda uzmanlığını geliştirmeye gayret eden başarılı doktorların ülkemizde çoğalmasını diliyorum.

Rengin hanım , umarım başarılarınız hep daim olur ve tavsiyeleriniz , yönlendirmeniz ve tedavileriniz daha nice hastanın şifa bulmasına vesile olur.

ULUÇ İÇÖZ (DVT hastası)

Ufuk Üniversitesi Cad. Farilya Bussines Center, No:8, Kat:14, Ofis:68, Çukurambar, Çankaya
uzm. dr. rengin türkgülerUzm. Dr. Rengin TürkgülerRadyoloji Uzmanı
0532 385 3193 0312 224 1314