Sık SorulanlarHasta Yorumları

Varis Tedavisi Olan Hasta Yorumları

Emine Akın
Emine Akın 20.04.2017

2 gebelik geçirdikten sonra bacaklarımda oluşan büyük varislerin şikayetiyle başvurdum Rengin hanım'a. Başlarda çok tedirgindim asla düzelmez diye düşünüyordum. 25 yaşındayım ama bacaklarım çok kötü durumdaydı. Kısa kıyafetler giymek istemiyordum. Uzun süre ayakta durunca ayakta ağrısından çok rahatsız oluyordum.

Emine Akın

2 gebelik geçirdikten sonra bacaklarımda oluşan büyük varislerin şikayetiyle başvurdum Rengin hanım'a. Başlarda çok tedirgindim asla düzelmez diye düşünüyordum. 25 yaşındayım ama bacaklarım çok kötü durumdaydı. Kısa kıyafetler giymek istemiyordum. Uzun süre ayakta durunca ayakta ağrısından çok rahatsız oluyordum. Günün sonunda ağrı ve yorgunlukla yatıyordum. Dinlenince geçse de ayağa kalkınca tekrar şikayetlerim artıyordu. Rengin hanım bizi çok güzel ve güler yüzle karşıladı. Önce konuşarak rahatlattı ayrıntılı bir şekilde anlattı. nasıl bir yol çizeceğimizi gösterdi. tedavi seanslarım ben kendimi sıksam da korksamda acısız sıkıntısız sohber ederek geçti. Şuan ki sonuçtan çok memnunum bacaklarımda damarlardan eser kalmadı. Gelmek isteyen herkese tereddüt etmedn tavsiye ediyorum. 

Başta emeği, güler yüzüyle ilgisinden dolayı Rengin hanım a sonra da burada çalışan Safiye ve Şengül hanım'a ilgisinden ötürü teşekkür ederim. 

Saygılar

Ufuk Üniversitesi Cad. Farilya Bussines Center, No:8, Kat:14, Ofis:68, Çukurambar, Çankaya
uzm. dr. rengin türkgülerUzm. Dr. Rengin TürkgülerRadyoloji Uzmanı
0532 385 31930312 224 1314