Sık SorulanlarHasta Yorumları

Varis Tedavisi Olan Hasta Yorumları

Nigar Memişoğlu
Nigar Memişoğlu 04.05.2017

Bir ay önce Rengin Hanım’a ilk gittiğimde bugünkü sonuca ulaşacağımı hayal bile edemiyordum. Bacaklarımda herkesin gördüğünde merakla sorduğu koyu renkli varisler daha ikinci günde açılarak beni hayrete düşürdü...!

Nigar Memişoğlu

Bir ay önce Rengin Hanım’a ilk gittiğimde bugünkü sonuca ulaşacağımı hayal bile edemiyordum. Bacaklarımda herkesin gördüğünde merakla sorduğu koyu renkli varisler daha ikinci günde açılarak beni hayrete düşürdü...! Kendisine kesinlikle güvenerek söylediği her şeyi tedavi süresinde uyguladım ve bugün sonuç olarak tedavi yapılan bütün noktalar iyileşti. Bacaklarımın yorgunluktan şişmemesi ve ağrılarımın kaybolması da cabası.

Manen ve madden beni bu kadar mutlu bir sonuca ulaştırdığı için doktoruma minnettarım. İyiki varsınız, iyiki sizin hastanızım, sizi iyiki tanımışım... Candan, alçak gönüllü, dostane yaklaşımınız, güler yüzünüz ve mesleğinize olan düşkünlüğünüz için sizi saygıyla takdir ediyor sevgiyle kucaklıyorum Rengin Hanım... Ayrıca klinikte her türlü yardımını ve desteğini esirgemeyen sizin kadar güler yüzlü ve işine vakıf yardımcınız Safiye Hanım’a da teşekkür ediyorum. Ben biliyorum ki sadece sağlığım ve güzel bir görünüm değil ayni zamanda iki güzel dostta kazandım. Başarılarınızın devamını dilerim sevgiyle ve bizimle kalın

Ufuk Üniversitesi Cad. Farilya Bussines Center, No:8, Kat:14, Ofis:68, Çukurambar, Çankaya
uzm. dr. rengin türkgülerUzm. Dr. Rengin TürkgülerRadyoloji Uzmanı
0532 385 31930312 224 1314