Sık SorulanlarHasta Yorumları

Varis Tedavisi Hasta Yorumları

Problem yaşamadan varizlerimden kurtuldum
Problem yaşamadan varizlerimden kurtuldum 13.07.2017

Rengin Hanımdan çok memnun kaldım. Bacaklarım pürüzsüz oldu. Hiç acı hissetmeden çok rahat hiçbir problem yaşamadan varizlerimden kurtuldum. Bacaklarımda hiçbiryeş kalmadı. İyiki Rengin Hanımı tanımışım. Güler yüzü ve benimle çok anlayışlı bir şekilde konuşması herşeyi anlatması beni çok rahatlattı.

Mustafa Bayram-ŞANLIURFA
Mustafa Bayram-ŞANLIURFA 13.07.2017

15 yıldır Varis hastalığım vardı. 2016 yılında Dr. Rengin hanıma internetten ulaştım. 1 gün içinde muayenemi oldum, tedavi oldum ve 1 gün sonra 2. seansıma geldim. 2 gün içinde tedavim bitti. 1 ay sonra kontrole geldim. Varislerim tamamen geçmişti. Bu gün tam 1 yıl oldu varisleri kontrol ettirmeye geldim.

Varislerden kurtulmamı sağladığınız
Varislerden kurtulmamı sağladığınız 12.07.2017

Sevgili Dr. Rengin Hanım ve Safiye Hanım , İlk olarak teşekkür etmem gereken ilgili , samimi ve güleryüzlü yaklaşımınız için Teşekkür ederim :) Daha sonra çok uzun zamandır özellikle estetik açıdan beni çok rahatsız eden varislerden kurtulmamı sağladığınız için gönülden teşekkür ederim. İyi ki arkadaşım Fİliz beni sizlerle tanıştırdı.... Yeni uygulamarınızda (Selülit, PRP... ) buluşmak üzere.... Sevgiler ve Başarılar Yasemin Gümüş

Demirkıran Açıkgöz Melahat- CH İsviçre
Demirkıran Açıkgöz Melahat- CH İsviçre 10.07.2017

Kardeşimin tavsiyesi üzerine Dr.A.Rengin Türkgüler hocamdan randevu aldım ve aynı gün tedaviye başladım kılcal varislerimden görüntü olarak ve bacaklarımdaki ağrılardan rahatsız oluyordum. Dr.Rengin hanımın uyguladığı köpük tedavisi sonrası bugün 3 ay kontrolüme geldim ağrılarım geçti. Çok Çok Teşekkür Ederim Rengin hocama Sevgiler CH İsviçre

Varis problerimden dolayı
Varis problerimden dolayı 08.07.2017

Varis problerimden dolayı gelmiş olduğum bu güzel ve başarılı kliniğe burdan da teşekkür etmeyi yerinde ve doğru buluyorum. Daha öncesinde girmiş olduğum klinikte bana söylenen 9 seanslık bir tedavi süreci ve hayli fazla olan fatura ile güvensiz tutumlarından dolayı rahatsız olup internetteki araştırmalar sonucu Dr. Rengin hanıma rastlamam benim için büyük bir şansdı. Ağrısı çok fazla olan bacağıma detaylı bir şekilde yapmış olduğu ön izleme sonucunda uygulamış olduğu tek seanslık bir tedavi süreci ile aradan geçen 3 haftalık süre sonunda kendimi çok iyi hissediyorum. Ve bundan çok mutluluk duyuyorum. Güzel ülkemizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK 'ün dediği gibi " Vatanını en çok seven işini en iyi yapandır". Dr. Rengin hanıma ve Ekibine çok teşekkür ediyorum.

Varis sıkıntısı çeken bir hastanın derdine derman
Varis sıkıntısı çeken bir hastanın derdine derman 22.06.2017

Varis sıkıntısı çeken bir hastanın derdine derman olmanız , mükemmel sütun gibi bacaklara sahip olmanızı sağlayan Dr. Rengin Hanıma , Güler yüzü ile " her hafta gelebilirim" dedirten asistanınız Safiye hanıma , Sonsuz Teşekkürler

Aytekin Ergin - İzmit - Kocaeli
Aytekin Ergin - İzmit - Kocaeli 30.05.2017

Varis Tedavisi için farklı farklı doktorlara gitmeme rağmen, hiçbirinden tedavi olma kararı ile ayrılmadım, taki Ankara'ya Dr. Rengin Hanım'a gelene kadar. Gerek kendisi gerek Safiye hanım ve diğer çalışma arkadaşlarının verdiği güven daha ilk dakikadan itibaren insanın içindeki kararsızlığı ortadan kaldırıyor.

Emboli riskinden kurtuldum
Emboli riskinden kurtuldum 26.05.2017

2016 yazında bacağımda yan bağ sakatlığı oluştu ve sonrasında hatalı tedaviler neticesinde sol bacağımda toplardamar tıkanıklığı oluştu. Kalp damar cerrahları ilaç alıp , iyileşmeyi de zamana bırakmamı söylerken bir arkadaşımın tavsiyesi ile Rengin hanıma başvurdum. İlk geldiğim andan itibaren Rengin hem pratik hem bilimsel yaklaşımları ve yönlendirmeleriyle çok şükür kısa sürede önce emboli riskinden kurtuldum ; sonrasında da damarlarım büyük oranda açıldı. Dahası bu tedavi sürecinde gereksiz dozda ilaç da kullanmadım. Gösterdiği yaklaşımdan , gerekli/gereksiz :) her türlü sorumu sabırla ve güler yüzle, içtenlikle cevaplamasından ötürü kendisine ne kadar teşekkür etsem az. Rengin hanım gibi , insanın hayat kalitesini artırmaya , bunu sağlamak için farklı farklı alanlarda uzmanlığını geliştirmeye gayret eden başarılı doktorların ülkemizde çoğalmasını diliyorum. Rengin hanım , umarım başarılarınız hep daim olur ve tavsiyeleriniz , yönlendirmeniz ve tedavileriniz daha nice hastanın şifa bulmasına vesile olur. ULUÇ İÇÖZ (DVT hastası)

Ufuk Üniversitesi Cad. Farilya Bussines Center, No:8, Kat:14, Ofis:68, Çukurambar, Çankaya
uzm. dr. rengin türkgülerUzm. Dr. Rengin TürkgülerRadyoloji Uzmanı
0532 385 3193 0312 224 1314