Sık SorulanlarHasta Yorumları

Varis Tedavisi Hasta Yorumları

Varis Doktoru ararken
Varis Doktoru ararken 04.05.2017

Rengin Hocam ile sağlık sektöründe çalıştığım ve bir Biyolog olduğum için anneme iyi bir Varis Doktoru ararken kesişti yollarımız iyi ki tanıdık sizi iyi ki güvendik.

Tek seansta mükemmel ötesi sonuç
Tek seansta mükemmel ötesi sonuç 04.05.2017

Aksaray‘dan araştırma sonucu Uzman Dr Rengi Türkgüler’e Ulaştım. Uzman Dr Rengin Hanıma ve Asistanı Safiye Hanıma Gönülden İlgilendikleri için Teşekkürlerimi sunuyorum. Kısa sürede çokkkkk güzel sonuç aldım.

Çok teşekkür ediyoruz
Çok teşekkür ediyoruz 04.05.2017

Dr. Rengin Hanım’a çok teşekkür ediyoruz. Aliekber bacağından ağrısız varis tedavisi oldu çok güzel sonuç aldık çok mutluyuz. Çorum hastası Ali Ekber Üşüdür.

Çok memnunuz teşekkür ediyoruz
Çok memnunuz teşekkür ediyoruz 04.05.2017

Merhaba safiye hanım. Annemin varis tedavisi için çok memnunuz teşekkür ediyoruz yapmış olduğunuz tedavi son derece başarılı ve süperdi. Rengin hocama selamlar ve saygılar.

En iyi şekilde tedavi eden
En iyi şekilde tedavi eden 04.05.2017

Yaşar Bozkurt isimli hastamızın ameliyatsız varis tedavisi sonrası yorumu 25 yıldır ayakta durarak icra ettiğimiz mağazacılık deneyiminden sonra bir meslek hastalığı olarak yıllarca beni rahatsız eden...

Candan, alçak gönüllü, dostane
Candan, alçak gönüllü, dostane 04.05.2017

Bir ay önce Rengin Hanım’a ilk gittiğimde bugünkü sonuca ulaşacağımı hayal bile edemiyordum. Bacaklarımda herkesin gördüğünde merakla sorduğu koyu renkli varisler daha ikinci günde açılarak beni hayrete düşürdü...!

Elde ettiğimiz sonuç beni çok mutlu etti
Elde ettiğimiz sonuç beni çok mutlu etti 04.05.2017

Rengin hanımla tanıştığım için mutluyum .Varislerimin tedavisi sırasinda ve sonrasında ilgileri ve elde ettigimiz sonuc beni cok mutlu etti. Safiye hanima ve size kolay gelsin diyorum her sey icin teşekkürler. Nesrin Cansız

O kabarık damarlar tamamen yok oldu
O kabarık damarlar tamamen yok oldu 04.05.2017

Uzun zamandır varislerimden görsel olarak rahatsızdım, taki ağrılarım başlayana kadar.Hep erteliyordum. Spor yaparken ve ayakta hareketsiz durduğumda çekilmeler ve ağrılar oluyordu. Varis ameliyatı hakkında çeşitli yorumlar okudum ve duydum ( çoğu olumsuzdu).

Ufuk Üniversitesi Cad. Farilya Bussines Center, No:8, Kat:14, Ofis:68, Çukurambar, Çankaya
uzm. dr. rengin türkgülerUzm. Dr. Rengin TürkgülerRadyoloji Uzmanı
0532 385 3193 0312 224 1314