Sık SorulanlarHasta Yorumları

Varis Tedavisi Hasta Yorumları

Damarlarım bacaklarımdan silindi
Damarlarım bacaklarımdan silindi 16.05.2017

Daha önce varis tedavisi gördüğüm halde başarılı bir sonuca ulaşamadığım için tekrar bir tedaviye başlamaya düşünmüyordum. Ancak arkadaşımın sevgili Dr. Rengin Türkgüler 'i tavsiye etmesi üzerine içimde yeniden oluşan umudun somut başarıya dönüşeceğine Rengin hocayla karşılaşınca inandım... Rengin hanım güler yüzü, sakin ve kendisinde emin tavrı insani yaklaşımıyla sıcak ve güvenli bir tedavi sürecini başlattı. Titizliği , dikkati, bilgisi,yeteneği ile harika bir sonuca imza attı... Hiç yok olmayacağını sandığım damarlarım bacaklarımdan silindi... Sevgili doktorum Rengin hanım ve sevgili yardımcısı Safiye hanımın ilgisi ,bilgisi, güler yüzü ve başarılı uygulamaları sonucunda huzurlu ve mutluyum artık.. Her şey için çok teşekkürler... Sevgilerimle; Banu Yeşilay

Damarlarım yok oldu.
Damarlarım yok oldu. 10.05.2017

Merhabalar ben Rengin hanımı internet vasıtasıyla buldum. Bacaklarımda oluşan kılcal damarlar beni çok rahatsız ediyordu. Daha önce başka bir doktora tedavi için gitmiştim. Ama iyi bir sonuç alamadım. Gittiğim doktorun tavrıda çok iticiydi. Tedaviyi yarım bırakmıştım.Rengin hanımın söylediği hersey gerçekti ve damarlarım yok oldu. Şimdi bir arkadaşımıda bu tedavi için getirdim. Eminim oda iyi sonuçlar alacaktır. Rengin hanımdan ve güler yüzlü personelinden çok memnun kaldım. Sevgiler.....

Varislerimde geçmemişti ama
Varislerimde geçmemişti ama 04.05.2017

Ben Ankara’nın bir ilçesinde yasıyorum. Rengin hanımı eşim internet araştırmaları sonucu tesadüfen buldu.Kendisine çok korkarak tereddütle gittim,bir dinler çıkarım ne kaybedeceğim ki diye düşünüyordum.

Varis Doktoru ararken
Varis Doktoru ararken 04.05.2017

Rengin Hocam ile sağlık sektöründe çalıştığım ve bir Biyolog olduğum için anneme iyi bir Varis Doktoru ararken kesişti yollarımız iyi ki tanıdık sizi iyi ki güvendik.

Tek seansta mükemmel ötesi sonuç
Tek seansta mükemmel ötesi sonuç 04.05.2017

Aksaray‘dan araştırma sonucu Uzman Dr Rengi Türkgüler’e Ulaştım. Uzman Dr Rengin Hanıma ve Asistanı Safiye Hanıma Gönülden İlgilendikleri için Teşekkürlerimi sunuyorum. Kısa sürede çokkkkk güzel sonuç aldım.

Çok teşekkür ediyoruz
Çok teşekkür ediyoruz 04.05.2017

Dr. Rengin Hanım’a çok teşekkür ediyoruz. Aliekber bacağından ağrısız varis tedavisi oldu çok güzel sonuç aldık çok mutluyuz. Çorum hastası Ali Ekber Üşüdür.

Çok memnunuz teşekkür ediyoruz
Çok memnunuz teşekkür ediyoruz 04.05.2017

Merhaba safiye hanım. Annemin varis tedavisi için çok memnunuz teşekkür ediyoruz yapmış olduğunuz tedavi son derece başarılı ve süperdi. Rengin hocama selamlar ve saygılar.

En iyi şekilde tedavi eden
En iyi şekilde tedavi eden 04.05.2017

Yaşar Bozkurt isimli hastamızın ameliyatsız varis tedavisi sonrası yorumu 25 yıldır ayakta durarak icra ettiğimiz mağazacılık deneyiminden sonra bir meslek hastalığı olarak yıllarca beni rahatsız eden...

Ufuk Üniversitesi Cad. Farilya Bussines Center, No:8, Kat:14, Ofis:68, Çukurambar, Çankaya
uzm. dr. rengin türkgülerUzm. Dr. Rengin TürkgülerRadyoloji Uzmanı
0532 385 3193 0312 224 1314