Sık SorulanlarHasta Yorumları

Varis Tedavisi Hasta Yorumları

Dilek Hediye Karabiber Avustralya
Dilek Hediye Karabiber Avustralya 03.05.2017

Merhaba Rengin hanım, bir aylık tatilden sonra Avustralya’ya döndüm. Size teşekkür etmek istiyorum. Ankara’nın temmuz ayı sıcağında olsada varislerimden kurtulmama yardım ettiniz.

Fazlasıyla memnun kalacaksınız.
Fazlasıyla memnun kalacaksınız. 03.05.2017

Uzun süredir varis ağrısı çekiyordum ve bacaklarımda görünen varislerim çok fazlaydı Rengin Hanıma tedavi olmuş bir tanıdığım vasıtasıyla iletişime geçtim ve tedavi sürecim başlamış oldu.

Ününüz Boşuna değilmiş
Ününüz Boşuna değilmiş 29.04.2017

Dr. Rengin Hanım'ı internetten üzerinden araştırmalarım sonucu buldum. Amacım varis tedavisinde ün yapmış , bu işin en iyisine kendimi emanet etmekti. 37 yaşındayım ve yaklaşık 10 yıldır gittiğim tüm doktorlar (kalp damar cerrahi, radyolog,genel cerrah) ilerlemiş iç varisim olduğunu söylediler. Bugün sanki bir rüyada gibiyim. Rengin Hanım 10 yıldır gerçek sandığım varis hastalığı reddetti; hem de 3 dk 'lık bir muayene ile . Varis hastası olmadığıma hala inanamıyorum. ŞOKTAYIM ! Teşekkürler Rengin Hanım ! Harikasınız ! Ününüz Boşuna değilmiş ! Sizi gönülden tebrik ediyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum. Saygı ve Sevgilerimle K. Belgin Demirus

Tereddüt etmeden tavsiye ediyorum.
Tereddüt etmeden tavsiye ediyorum. 20.04.2017

2 gebelik geçirdikten sonra bacaklarımda oluşan büyük varislerin şikayetiyle başvurdum Rengin hanım'a. Başlarda çok tedirgindim asla düzelmez diye düşünüyordum. 25 yaşındayım ama bacaklarım çok kötü durumdaydı. Kısa kıyafetler giymek istemiyordum. Uzun süre ayakta durunca ayakta ağrısından çok rahatsız oluyordum.

Ufuk Üniversitesi Cad. Farilya Bussines Center, No:8, Kat:14, Ofis:68, Çukurambar, Çankaya
uzm. dr. rengin türkgülerUzm. Dr. Rengin TürkgülerRadyoloji Uzmanı
0532 385 3193 0312 224 1314